Marcello Moradini glasskulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARCELLO MORADINI (Italien, född 1940): "Jahresobjekt in Glas", signerad M Moradini, 367/500, etsad glasskulpur, tillverkad 1986 för Rosenthal, brickmärkt, monterad på väggplakett, ca 23x23 cm

Enstaka ytrepor förekommer

568704

2018-09-07