Gunnar Svenson Stockholm Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR SVENSON (1892-1977): "Utsikt från söder", signerad, 1919, olja på duk, ca 27x22 cm,

Läs mer

UTSTÄLLD: Stockholms Stadsmuseum, 1970, Utställning Smedsudden

568711

2018-09-23