Gunnar Svenson Stockholm Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR SVENSON (1892-1977): "Utsikt från söder", signerad, 1919, olja på duk, ca 27x22 cm,
Läs mer
UTSTÄLLD: Stockholms Stadsmuseum, 1970, Utställning Smedsudden
568711
2018-09-23