Ram 1800-tal förgylld
2018-09-07
568720
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAM, 1800-tal, förgylld skulpterad dekor, rammått 73x63, innermått 52x42 cm
Mindre dekorbortfall och ytskador