Olof Arén Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLOF ARÉN (1918-2003): Huset, signerad Olof Arén, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 19,5x29 cm,
Läs mer
568727
2018-09-23