Zorn Tallberg Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

GRAFIK, 2 st. ANDERS ZORN (1860-1920): Carl Snoilsky, signerad Zorn i plåten, utförd 1888, etsning, 7,5x5 cm AXEL TALLBERG (1860-1928): Porträtt av Zorn, signerad A.Tallberg, etsning, ca 15x9,5 cm,

Läs mer

568733

2018-09-23