Klubbat för:
1 750 EUR
Utropspris
1 300 EUR
ARNE JACOBSEN, "Ägget", fåtölj, Fritz Hansen, Danmark 1960-tal, fyrdelad centralfot i aluminium, klädd i rörtt konstskinn, höjd 107 cm.
Slitage, skador vid armstöden och dynan saknas
568739
2018-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här