Karin Parrow akvarell Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN PARROW (1900-1986): Segelbåt vid skär, signerad Karin Parrow, akvarell, ca 12x12,5,

Läs mer

568744

2018-09-23