Karin Parrow akvarell Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARIN PARROW (1900-1986): Segelbåt vid skär, signerad Karin Parrow, akvarell, ca 12x12,5,
Läs mer
568744
2018-09-23