Reseschatull mahogny
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RESESCHATULL, 1800/1900-tal, infällda beslag i mässing, mahogny, invändigt filtklädd, 4 lådor varav 2 lådor med manikyrdelar, höjd ca 17, 38x33 cm
Nyckel finns, skadade draghantag till lådor, smärre slitage
568753
2018-09-07