Reseschatull mahogny

Reseschatull mahogny
Reseschatull mahogny
Reseschatull mahogny
Reseschatull mahogny
Reseschatull mahogny
Reseschatull mahogny
Reseschatull mahogny
Reseschatull mahogny

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESESCHATULL, 1800/1900-tal, infällda beslag i mässing, mahogny, invändigt filtklädd, 4 lådor varav 2 lådor med manikyrdelar, höjd ca 17, 38x33 cm

Nyckel finns, skadade draghantag till lådor, smärre slitage

568753

2018-09-07