Anna Gardell Ericson Göteborg Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANNA GARDELL ERICSON (1853-1939): Hamnbild - Göteborg, osignerad, akvarell, ca 13,5x22 cm,
Läs mer
Intyg på baksidan: "...från dottern Yvonne Westerlunds dödsbo..."
568761
2018-09-23