Anna Gardell Ericson Göteborg Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANNA GARDELL ERICSON (1853-1939): Hamnbild - Göteborg, osignerad, akvarell, ca 13,5x22 cm,

Läs mer

Intyg på baksidan: "...från dottern Yvonne Westerlunds dödsbo..."

568761

2018-09-23