Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFESERVIS/MOCCASERVIS, 62 dlr., Rosenthal, Bavaria, tidigt 1900-tal, porslin, delvis emaljmålad, bestående av: 23 kaffekoppar, 22 kaffefat, 6 moccakoppar, 11 moccafat
Enstaka nagg
568765
2018-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här