Ivan Humbla oljemålning

Ivan Humbla oljemålning
Ivan Humbla oljemålning
Ivan Humbla oljemålning
Ivan Humbla oljemålning
Ivan Humbla oljemålning
Ivan Humbla oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAN HUMBLA (1888-1962): "Svanar på iskanten", signerad och daterad Ivan Humbla -35, olja på duk, 65x100 cm

568795

2018-09-10