Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATBORD och STOLAR 8 st., 1950-tal, teak, bordets ben i betsad bok, 2 utdragsskivor, bordets mått 73, 135x85, utdragsskivorna 66, stolarnas sitthöjd 45 cm
Slitage och märken
568798
2018-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här