Vas Edward Hald
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDWARD HALD, vas, Orrefors, fiskgraal, dekor i underfrång av fiskar och sjöväxter i grönt och brunt, signerad "Orrefors Sweden 1945 Graal Nr 2059 Edward Hald", höjd ca 12 cm
Stötskada, repa, smärre slitage
568809
2018-09-10