Matsalsgrupp rokokostil

Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil
Matsalsgrupp rokokostil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, rokokostil, mahogny, bestående av bord, 2 iläggskivor med sarg, 6 stolar, bordets höjd ca 72, diameter 110 cm, skivorna 40 cm

Slitage

568826

2018-09-08