Karl Mårtens litografi

Karl Mårtens litografi
Karl Mårtens litografi
Karl Mårtens litografi
Karl Mårtens litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL MÅRTENS (född 1956): Skata, sigillstämplad, signerad 195/195, färglitografi, bladstorlek ca 31x53 cm

Ej examinerad ur ramen

568828

2018-09-07