Barpallar Johanson Design

Barpallar Johanson Design
Barpallar Johanson Design
Barpallar Johanson Design
Barpallar Johanson Design
Barpallar Johanson Design
Barpallar Johanson Design
Barpallar Johanson Design
Barpallar Johanson Design

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHANSON DESIGN, barpallar, 1 par, 1900-talets andra hälft, underrede i smide, sits i stavlimmad björk, etikettmärkta, höjd ca 80, fotplattans diameter 40 cm

Brukslitage

568830

2018-09-07