Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HJALMAR GRAHN (1882-1949), motiv med spårväg och industribyggnader, signerad Hj. Grahn, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 33x39 cm
Oramad
568848
2018-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här