Carl Westman stol

Carl Westman stol
Carl Westman stol
Carl Westman stol
Carl Westman stol
Carl Westman stol
Carl Westman stol
Carl Westman stol
Carl Westman stol
Carl Westman stol
Carl Westman stol

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL WESTMAN (1866-1936): stol, fanérad i valnöt, genombruten och delvis spjälad rygg, fast stoppad sits, sitthöjd ca 45 cm

Proveniens: Carl Westman

Repor och märken, senare klädsel

568862

2018-09-10