Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL WESTMAN (1866-1936): stol, fanérad i valnöt, genombruten och delvis spjälad rygg, fast stoppad sits, sitthöjd ca 45 cm
Proveniens: Carl Westman
Repor och märken, senare klädsel
568862
2018-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här