Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, 1970-tal, skiva i glas med underliggande bemålning signerad Jean René, sarg i svärtat trä, benställning i aluminium, höjd ca 44, 50x70 cm
Skiva med smärre repor
568865
2018-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här