Soffbord 1970-tal

Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1970-tal, skiva i glas med underliggande bemålning signerad Jean René, sarg i svärtat trä, benställning i aluminium, höjd ca 44, 50x70 cm

Skiva med smärre repor

568865

2018-09-08