Ole Ahlberg färglitografi

Ole Ahlberg färglitografi
Ole Ahlberg färglitografi
Ole Ahlberg färglitografi
Ole Ahlberg färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

OLE AHLBERG (Danmark, född 1949): Stilleben med vinglas och snigel, signerad och daterad Ole Ahlberg 88, numrerad 19/350, ca 35x28 cm

Zustandsbeschreibung

568883

2018-09-08