Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
OLE AHLBERG (Danmark, född 1949): Stilleben med vinglas och snigel, signerad och daterad Ole Ahlberg 88, numrerad 19/350, ca 35x28 cm
Zustandsbeschreibung
568883
2018-09-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner