Märklin lok och vagnar spår Ho
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, 1960-70-tal, bestående av ånglok 3031, ellok 3030, 2 personvagnar 4059, personvagn 4046, 3 resturangvagnar 4035, resturangvagn 4068 samt tippvagn 4513
Samtliga i fabriksförpackninga/ obetydliga skadorr
568911
2018-09-18