Märklin lok och vagnar spår Ho

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

MÄRKLIN LOK OCH VAGNAR, spår Ho, 1960-70-tal, bestående av ånglok 3031, ellok 3030, 2 personvagnar 4059, personvagn 4046, 3 resturangvagnar 4035, resturangvagn 4068 samt tippvagn 4513

Samtliga i fabriksförpackninga/ obetydliga skadorr

568911

2018-09-18