3 figuriner från bl a Wallendorf
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 3 st, porslin och biskviporslin, 2 st Wallendorf, Tyskland, 1950-tal, 1 st av biskviporslin, omkring år 1900, handmålade, höjd ca 14,5-36 cm
Biskvifigurinen med smärre nagg på fotringens insida
568932
2018-09-08