Salvador Dalí ur Quevedos visioner
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Ur "Quevedos visioner" 1975, signerad Dali, numrerad 113/300, torrnålsgravyr med kolorering på Arches, Börjeson/Editions Graphiques International, ca 65x50 cm
568933
2018-09-08