Salvador Dalí ur Quevedos visioner

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Ur "Quevedos visioner" 1975, signerad Dali, numrerad 113/300, torrnålsgravyr med kolorering på Arches, Börjeson/Editions Graphiques International, ca 65x50 cm

568933

2018-09-08