Byrå med stenskiva gustaviansk stil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, fanerad i teak med dekor i intarsia, mässingsbeslag, fotavslutningar med mässingshyllsor, höjd 83, 100x42 cm, nyckel finns
Fanerskador, nyckel finns
568941
2018-09-08