Byrå med stenskiva gustaviansk stil

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets första hälft, fanerad i teak med dekor i intarsia, mässingsbeslag, fotavslutningar med mässingshyllsor, höjd 83, 100x42 cm, nyckel finns

Fanerskador, nyckel finns

568941

2018-09-08