Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): 2 st, Apa, ur serien "Djur", fantasidjur, signerade och daterade, träsnitt, ca 22x18 resp. 15x27 cm
Fantasidjuret med fläckar
568948
2018-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här