Torsten Renqvist träsnitt

Torsten Renqvist träsnitt
Torsten Renqvist träsnitt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): 2 st, Apa, ur serien "Djur", fantasidjur, signerade och daterade, träsnitt, ca 22x18 resp. 15x27 cm

Fantasidjuret med fläckar

568948

2018-09-08