Stolar Solgården

Stolar Solgården
Stolar Solgården
Stolar Solgården
Stolar Solgården
Stolar Solgården
Stolar Solgården
Stolar Solgården
Stolar Solgården
Stolar Solgården
Stolar Solgården
Stolar Solgården
Stolar Solgården

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SOLGÅRDEN, stolar, 12 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, stoppade sitsar, sitthöjd ca 46, höjd 96 cm

Smärre slitage

568966

2018-09-12