Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SOLGÅRDEN, stolar, 12 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, stoppade sitsar, sitthöjd ca 46, höjd 96 cm
Smärre slitage
568966
2018-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här