Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, litografisk affisch, Galerie Maeght, signerad i trycket, ca 65x45 cm
Fläck, saknar glas
568976
2018-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här