Joan Miró affisch

Joan Miró affisch
Joan Miró affisch
Joan Miró affisch
Joan Miró affisch

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, litografisk affisch, Galerie Maeght, signerad i trycket, ca 65x45 cm

Fläck, saknar glas

568976

2018-09-08