Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EDVIN OLLERS, kanna, gräddkanna och sockerskål, tenn Schröder och Olsson, Stockholm 1900-talets första hälft, kannans höjd 24 cm, bricka medföljer
Bucklor och gravyr
568980
2018-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här