Edin Ollers tenn

Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn
Edin Ollers tenn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDVIN OLLERS, kanna, gräddkanna och sockerskål, tenn Schröder och Olsson, Stockholm 1900-talets första hälft, kannans höjd 24 cm, bricka medföljer

Bucklor och gravyr

568980

2018-09-10