Spelbord sengustavianskt

Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1800-tal, sengustavianskt, bonad björk/mahogny, höjd 74, 73x37 cm

Slitage, ytskador

568990

2018-09-08