Glasservis Kosta Elvira Madigan
Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
KOSTA, "Elvira Madigan", glasservis, 37 dlr, kupa med skärslipning och graverad dekor av blommor och kvistar, överst med pärlrand, signerade Kosta, bestående av 12 rödvinglas (höjd 16 cm), 12 vitvinsglas (14 cm), 12 snapsglas och 1 karaff
Smärre slitage
568991
2018-09-12