Glasservis Kosta Elvira Madigan

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KOSTA, "Elvira Madigan", glasservis, 37 dlr, kupa med skärslipning och graverad dekor av blommor och kvistar, överst med pärlrand, signerade Kosta, bestående av 12 rödvinglas (höjd 16 cm), 12 vitvinsglas (14 cm), 12 snapsglas och 1 karaff

Smärre slitage

568991

2018-09-12