Bordslampa Zaccagnini

Bordslampa Zaccagnini
Bordslampa Zaccagnini
Bordslampa Zaccagnini
Bordslampa Zaccagnini
Bordslampa Zaccagnini
Bordslampa Zaccagnini

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ZACCAGNINI, bordslampa, 1960-tal, Italien, förgylld keramik med dekor i svart och vitt av drake, märkt Z Made in Italy D 954/2, höjd ca 53 cm

568999

2018-09-09