Fåtölj med fotpall Ligne Roset

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LIGNE ROSET, fåtölj med fotpall, design troligen Michel Ducaroy, Frankrike, 1980/90-tal, klädsel i vitt skinn, svartlackerade ben, sitthöjd 37, bredd 107 cm, märkta Ligne Roset

Bruksslitage, patina, lättare smuts

569006

2018-09-09