Henderson oljemålning

Henderson oljemålning
Henderson oljemålning
Henderson oljemålning
Henderson oljemålning
Henderson oljemålning
Henderson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

2 000 SEK

HENDERSON (omkring 1900), kalvar med skata, otydligtsignerad Henderson, olja på duk, ca 45x35 cm

569013

2018-09-08