Josef Frank sideboard Svenskt Tenn

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOSEF FRANK, sideboard, för Svenskt Tenn, modellnr 2115, fanerad i mahogny, tre lådor i sargen, beslag i mässing, skivan med kantlist, brännmärkt, höjd ca 74, 132x46 cm, nyckel (1) medföljer

Smärre slitage

569018

2018-09-08