Josef Frank sideboard Svenskt Tenn
Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
JOSEF FRANK, sideboard, för Svenskt Tenn, modellnr 2115, fanerad i mahogny, tre lådor i sargen, beslag i mässing, skivan med kantlist, brännmärkt, höjd ca 74, 132x46 cm, nyckel (1) medföljer
Smärre slitage
569018
2018-09-08