Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 1900-tal, biskviporslin och gulmetall, för två ljus vardera, höjd ca 33 cm
Zustandsbeschreibung
En ljuspipa något lös, nagg
569020
2018-09-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner