Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LJUSSTAKAR, 1900-tal, biskviporslin och gulmetall, för två ljus vardera, höjd ca 33 cm

Zustandsbeschreibung

En ljuspipa något lös, nagg

569020

2018-09-10