Otto Gripensvärd oljemålning

Otto Gripensvärd oljemålning
Otto Gripensvärd oljemålning
Otto Gripensvärd oljemålning
Otto Gripensvärd oljemålning
Otto Gripensvärd oljemålning
Otto Gripensvärd oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OTTO GRIPENSVÄRD (1847-1933): Landskap med får, signerad Otto Gripensvärd 1923, olja på duk, ca 70x104 cm

Krackelering

569021

2018-09-08