Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OTTO GRIPENSVÄRD (1847-1933): Landskap med får, signerad Otto Gripensvärd 1923, olja på duk, ca 70x104 cm
Krackelering
569021
2018-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här