Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
RESEUR, 1900-talets börja, i etui, vit urtavla med romerska och mindre arabiska siffor, fodral i glas och mässing, höjd ca 12 cm
Etui med skador
569029
2018-09-10