Reseur i etui

Reseur i etui
Reseur i etui
Reseur i etui
Reseur i etui
Reseur i etui
Reseur i etui
Reseur i etui
Reseur i etui
Reseur i etui
Reseur i etui

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

RESEUR, 1900-talets börja, i etui, vit urtavla med romerska och mindre arabiska siffor, fodral i glas och mässing, höjd ca 12 cm

Etui med skador

569029

2018-09-10