Dryckeskanna och stop tennsamling
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DRYCKESKANNA, Sven Ekström, Norrköping 1852, lockmedalj, SKÄNKSTOP, Per Fredrik Wigholm, Arboga 1844, lockmedalj med Karl XIV Johan, garverad "Drick min Wän", tenn, höjd 20-20,5 cm
Bucklor och skador
569042
2018-09-08