Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOP, 3 st, 1800-tal, tenn, graverad dekor, varav 2 krönta 1821 resp. 1874, höjd ca 20 cm vardera
Graverade slitage och småbucklor
569043
2018-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här