Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSUR, Raingo Fréres, Paris, 1800-talets slut, förgylld och patinerad brons, dekor av kvinna, emaljerad urtavla, höjd ca 43 cm, nyckel och pendel finns

569044

2018-09-10