Claes Caspersson oljemålning

Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning
Claes Caspersson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CLAES CASPERSSON (född 1953): "Den gamla stenbron", olja på duk, signerad

Smärre slitage

569048

2018-09-12