Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, med marmorskiva, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, 3-lådig, fanerad med lövträ, intarsiadekor av amorin och blomstergirlander, ornament och beslag av mässing, höjd ca 80, 93x46 cm
Nyckel finns
569052
2018-09-09