Royal Dux figuriner

Royal Dux figuriner
Royal Dux figuriner
Royal Dux figuriner
Royal Dux figuriner
Royal Dux figuriner
Royal Dux figuriner
Royal Dux figuriner
Royal Dux figuriner
Royal Dux figuriner
Royal Dux figuriner
Royal Dux figuriner
Royal Dux figuriner

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st, 1900-tal, Royal Dux, Tjeckoslovakien, porslin, föreställande musiker, stämplade undertill, höjder ca 21-33 cm

569067

2018-09-09