Tor Bjurström Konstsamling Karlzén

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TOR BJURSTRÖM (1888-1966): Fruktfat, signerad Bjurström, olja på duk, ca 29x38 cm,

Läs mer

569073

2018-09-23