Birger Simonsson oljemålning Konstsamling Karlzén
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BIRGER SIMONSSON (1883-1938): Skärgårdsbild, monogramsignerad BS, 1933, olja på pannå, ca 46x38 cm,
Läs mer
569083
2018-09-23